• 4ccd2pfrb11 c07a30d0793188eed98bbf4ac2930691 1 1920x750
    WYBIERZ SWOJĄ WYMARZONĄ BRAMĘ GARAŻOWĄ SPOŚRÓD BRAM SEGMENTOWYCH, ROLOWANYCH LUB PRZEMYSŁOWYCH.
  1. Bramy garażowe
  2. Okna drewniane
  3. Okna aluminiowe i PVC
  4. Rolety wewnętrzne
  5. Okna aluminiowe

Od ponad 20 lat dostarczamy okna PVC oraz drzwi zewnętrzne i wewnętrzne do polskich domów.

Powołując do życia dział drzwi i okien, mieliśmy na celu stworzenie zupełnie nowej jakości obsługi klientów. Naszą ofertę charakteryzuje duża ekspozycja drzwi, okien oraz podłóg drewnianych, która cieszy się wysokim powodzeniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i u odbiorców hurtowych. Z doświadczenia wiemy, że kupując okna Dako, możesz być pewny jakości produktu.

Drzwi zewnętrzne w wielu odsłonach

Prezentujemy bogatą ofertę drzwi zewnętrznych od renomowanych producentów, takich jak m.in. Barański, KMT, WIKĘD i DAKO. Szeroki asortyment sprawia, że dobierzesz u nas zarówno drzwi do mieszkania, jak i domu, biurowca czy lokalu usługowego. Dbałość o detale, doskonałe wykończenie oraz bogata paleta kolorów spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Drzwi Barański, KMT, Dako czy Wikęd to tylko niektóre propozycje dostępnych produktów. W naszym asortymencie znajdziesz również inne modele drzwi. Są to zarówno warianty wejściowe, dodatkowo wzmacniane, jak i te tarasowe. Szeroki wybór dostępnych produktów pozwala na ich idealne dopasowanie do designu danego budynku. Dzięki temu oferujemy drzwi zarówno do nowych, geometrycznych brył, jak i stylizowanych obiektów, w których w cenie są liczne zdobienia. Drzwi Barański i innych marek dostępne w naszym sklepie cechują się bardzo dobrym współczynnikiem U. Oznacza to, że nie przepuszczają one zbyt wiele ciepła. Jest to dobra wiadomość dla osób, które stawiają na funkcjonalność i ekonomiczność. W ten sposób można bowiem zaoszczędzić na ogrzewaniu konkretnego budynku.

Z chęcią dopasujemy odpowiedni model drzwi zewnętrznych do Twoich potrzeb. W skład naszej oferty wchodzą również inne produkty, takie jak okna PCV, drewniane czy aluminiowe znanych marek. Warto zestawiać drzwi z innymi elementami o pasującym designie. W ten sposób można stworzyć spójną całość, która sprawi, że budynek będzie prezentował się niezwykle stylowo.

Poniżej znajdziesz przykładowe modele naszych drzwi znanych producentów.

Barański

WIKĘD

DAKO

Odwiedź nas

Almax
ul. Błękitna 72
04-663 Warszawa

NIP: 1130780942

Godziny obsługi klientów

poniedziałek – piątek:  9 do 17
sobota: tylko spotkania umówione

Nasze realizacje
Skontaktuj się z Nami

+48 516 492 197
+ 48 22 810 02 30
almaxokna@gmail.com

© OknaDrzwi.eu 2021.
1