Okna drewniane

Okna drewniane Warszawa

Drewno wykorzystywane jest w budownictwie od stuleci. To surowiec energooszczędny i wytrzymały: gwarantuje długowieczność użytkowania wykonanych z niego produktów i zapewnia ich wysoką jakość, którą będzie mogło cieszyć się wiele pokoleń. W DAKO oferujemy kilka wariantów stylistycznych: serię DDF o klasycznej, prostej formie wykończenia oraz produkty o rustykalnym, stylowym wyglądzie serii DDR.

Piękne, tradycyjne okna drewniane doskonałej jakości, którą gwarantuje połączenie technologii, precyzji i doświadczenia.  Wyróżnia je ekologiczny materiał, z którego są wykonane oraz ich wyjątkowa estetyka, uzyskiwana dzięki wysokiej klasy wykończeniu. Ręczna precyzja szlifowania i lakierowania oraz kontrola jakości na każdym etapie produkcji, sprawiają, że powierzchnia drewnianych okien DAKO jest nieskazitelnie gładka i uwydatnia naturalne piękno drewna, jednocześnie gwarantując jego długotrwałą ochronę. 

Wybierz okno i czytaj więcej

DDF-68

Klasyczne wykończenie profilu 68 mm

DDR-68

Rustykalne wykończenie profilu 68 mm

DDF-78

Klasyczne wykończenie profilu 78 mm

DDR-78

Rustykalne wykończenie profilu 78 mm

DDF-92

Klasyczne wykończenie profilu 92 mm

DDR-92

Rustykalne wykończenie profilu 92 mm

Jakie okna drewniane oferujemy?

Modele, które Państwu proponujemy to połączenie klasycznej formy z zaawansowaną technologią. Nasi odbiorcy mogą spodziewać się więc nienagannego wyglądu  produktu. Głównym atutem okien drewnianych jest ich elegancki wygląd, wynikający wprost z charakteru tego naturalnego surowca. Jesteśmy specjalistami kompleksowo podchodzącymi do produkcji okien drewnianych, toteż we wszystkich naszych propozycjach zastosowano rozwiązania konstrukcyjne:

  1. gwarantujące pełen komfort;
  2. zapewniające izolację akustyczną;
  3. zapewniające izolację termiczną.

Naturalne piękno i wytrzymałość – wysokiej jakości okna do domu i nie tylko

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kupno okien drewnianych to inwestycja na długie lata. Klienci, którzy nam zaufali, mogą być pewni wytrzymałości i solidności wszystkich produktów. Z naszą pomocą zatroszczą się Państwo o świetnie dopasowane okno do każdego pomieszczenia.

Okna drewniane w Warszawie – niezawodność, której można zaufać

Każdy oferowany przez nas model został precyzyjne wykończony. Troszczymy się o detale, bo wiemy, że okna drewniane to nie tylko funkcjonalność, to także ozdoba pomieszczenia oraz całego budynku. Dokładność, z jaką podchodzimy do produkcji naszych prestiżowych rozwiązań, jest doceniana przez klientów indywidualnych, jak też i podmioty, dla których realizujemy większe zlecenia. Jesteśmy dumni z branżowych wyróżnień i z przyjemnością doradzimy Państwu optymalne okna drewniane.