Okna

Okna PCV Dako Warszawa

W naszym sklepie znajdziesz okna tworzone przez znanych producentów. To połączenie wysokiej jakości wykonania oraz pięknego designu. Takie produkty gwarantują wytrzymałość przez długi czas. Można korzystać z nich w każdych warunkach. Okna Dako w systemie Veka to tylko niektóre z dostępnych propozycji. Jeśli jednak szukasz wysokiej jakości wykonania, warto zastanowić się nad ich wyborem.

Okna Dako w systemie Veka z naszego asortymentu występują zarówno w wersji klasycznej, która pasuje do wielu aranżacji, jak i ozdobnej. Modele z szarymi bądź czarnymi ramami komponują się idealnie z prostymi, nowoczesnymi bryłami. Warto postawić również na warianty dopasowane kolorem do drewnianych elementów zastosowanych na tarasie czy balkonie. Jeśli nie wiesz, jakie okna PCV lub wykonane z innych materiałów sprawdzą się najlepiej w danym budynku, z chęcią doradzimy odnośnie wyboru odpowiedniego modelu. Wystarczy tylko skontaktować się z naszą firmą lub przesłać nam zdjęcia poglądowe nieruchomości.

Okna Dako cechują się także wysoką jakością wykonania. Powstały z zastosowaniem technologii, które utrudniają stłuczenie i zapobiegają gromadzeniu się aż tak dużej liczby zabrudzeń. Mogą one prezentować się pięknie i pełnić swoją funkcję przez długie lata. Almax - Okna PCV Dako

Wybierz okna i czytaj więcej

PVC

Okna wybierane przez niemal 85% inwestorów

Drewniane

Ponadczasowy wybór – natura, która nigdy nie wychodzi z mody

Aluminiowe

Efektowny design i bardzo duże możliwości konstrukcyjne

Drewniano-aluminiowe

Trwałe połączenie drewna i aluminium w najnowocześniejszych rozwiązaniach

PVC-aluminium

Okna o trwałości wzmocnionej nakładką aluminiową