• 4ccd2pfrb11 c07a30d0793188eed98bbf4ac2930691 1 1920x750
    WYBIERZ SWOJĄ WYMARZONĄ BRAMĘ GARAŻOWĄ SPOŚRÓD BRAM SEGMENTOWYCH, ROLOWANYCH LUB PRZEMYSŁOWYCH.
  1. Bramy garażowe
  2. Okna drewniane
  3. Okna aluminiowe i PVC
  4. Rolety wewnętrzne
  5. Okna aluminiowe

Od ponad 20 lat dostarczamy okna PVC oraz drzwi zewnętrzne i wewnętrzne do polskich domów.

Powołując do życia dział drzwi i okien, mieliśmy na celu stworzenie zupełnie nowej jakości obsługi klientów. Naszą ofertę charakteryzuje duża ekspozycja drzwi, okien oraz podłóg drewnianych, która cieszy się wysokim powodzeniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i u odbiorców hurtowych. Z doświadczenia wiemy, że kupując okna Dako, możesz być pewny jakości produktu.

Okna znanych producentów w Warszawie

W naszym sklepie znajdziesz okna tworzone przez znanych producentów. To połączenie wysokiej jakości wykonania oraz pięknego designu. Takie produkty gwarantują wytrzymałość przez długi czas. Można korzystać z nich w każdych warunkach. Okna Veka, Oknoplast i Dako to tylko niektóre z dostępnych propozycji. Jeśli jednak szukasz wysokiej jakości wykonania, warto zastanowić się nad ich wyborem.

Okna Oknoplast, Veka czy Dako z naszego asortymentu występują zarówno w wersji klasycznej, która pasuje do wielu aranżacji, jak i ozdobnej. Modele z szarymi bądź czarnymi ramami komponują się idealnie z prostymi, nowoczesnymi bryłami. Warto postawić również na warianty dopasowane kolorem do drewnianych elementów zastosowanych na tarasie czy balkonie. Jeśli nie wiesz, jakie okna PCV lub wykonane z innych materiałów sprawdzą się najlepiej w danym budynku, z chęcią doradzimy odnośnie wyboru odpowiedniego modelu. Wystarczy tylko skontaktować się z naszą firmą lub przesłać nam zdjęcia poglądowe nieruchomości.

Okna Dako i wyroby innych producentów cechują się także wysoką jakością wykonania. Powstały z zastosowaniem technologii, które utrudniają stłuczenie i zapobiegają gromadzeniu się aż tak dużej liczby zabrudzeń. Mogą one prezentować się pięknie i pełnić swoją funkcję przez długie lata.

Odwiedź nas

Almax
ul. Błękitna 72
04-663 Warszawa

NIP: 1130780942

Godziny obsługi klientów

poniedziałek – piątek:  9 do 17
sobota: tylko spotkania umówione

Nasze realizacje
Skontaktuj się z Nami

+48 516 492 197
+ 48 22 810 02 30
almaxokna@gmail.com

© OknaDrzwi.eu 2020.
1