• 4ccd2pfrb11 c07a30d0793188eed98bbf4ac2930691 1 1920x750
    WYBIERZ SWOJĄ WYMARZONĄ BRAMĘ GARAŻOWĄ SPOŚRÓD BRAM SEGMENTOWYCH, ROLOWANYCH LUB PRZEMYSŁOWYCH.
  1. Bramy garażowe
  2. Okna drewniane
  3. Okna aluminiowe i PVC
  4. Rolety wewnętrzne
  5. Okna aluminiowe

Od ponad 20 lat dostarczamy okna PVC oraz drzwi zewnętrzne i wewnętrzne do polskich domów.

Powołując do życia dział drzwi i okien, mieliśmy na celu stworzenie zupełnie nowej jakości obsługi klientów. Naszą ofertę charakteryzuje duża ekspozycja drzwi, okien oraz podłóg drewnianych, która cieszy się wysokim powodzeniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i u odbiorców hurtowych. Z doświadczenia wiemy, że kupując okna Dako, możesz być pewny jakości produktu.

rolety zewnętrzne i markizy

Markizy

Markizy to rodzaj przesłon poziomych stosowanych na zewnątrz budynków. Ich mechanizm opiera się na składanych ramionach umożliwiających zwijanie i rozwijanie tkaniny. Występują w systemach kasetowych oraz bezkasetowych. Montowane na elewację budynków stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni.

Opcjonalne warianty wykonania umożliwiają zastosowanie czujnika pogodowego powodującego zwinięcie markizy, gdy zacznie padać deszcz lub śnieg.

Markizy to idealne rozwiązanie do wykorzystania zarówno w obiektach komercyjnych, takich jak restauracje na świeżym powietrzu, witryny sklepowe czy ogródki piwne, jak i w domach na balkonach czy tarasach. Dodatkowym atutem markiz jest mała powierzchnia zajmowana po ich zwinięciu.

Rolety antywłamaniowe

W nowoczesnych budynkach stosuje się także rolety antywłamaniowe, które zapobiegają ingerencji osób trzecich we wnętrze obiektu. Są to modele wytrzymale, bazujące na nowoczesnych systemach. Znajdują swoje zastosowanie zarówno w prywatnych domach, jak i restauracjach, biurowcach czy lokalach usługowych. Pozwalają na zaciemnienie pomieszczeń, jednocześnie wyraźnie zwiększając ich bezpieczeństwo.

Oferujemy również wiele innych produktów stworzonych z myślą o budynkach różnego typu. Warto kompletować je w taki sposób, by każdy element pasował do pozostałych. Wśród nich znajdziesz między innymi okna PCV oraz modele wykonane z innych materiałów. Obecnie są one tworzone w taki sposób, by utrudniać otworzenie od zewnątrz. Są zatem kolejnym elementem wyraźnie zwiększającym bezpieczeństwo obiektu.

12
Odwiedź nas

Almax
ul. Błękitna 72
04-663 Warszawa

NIP: 1130780942

Godziny obsługi klientów

poniedziałek – piątek:  9 do 17
sobota: tylko spotkania umówione

Nasze realizacje
Skontaktuj się z Nami

+48 516 492 197
+ 48 22 810 02 30
almaxokna@gmail.com

© OknaDrzwi.eu 2020.
1