• 4ccd2pfrb11 c07a30d0793188eed98bbf4ac2930691 1 1920x750
    WYBIERZ SWOJĄ WYMARZONĄ BRAMĘ GARAŻOWĄ SPOŚRÓD BRAM SEGMENTOWYCH, ROLOWANYCH LUB PRZEMYSŁOWYCH.
  1. Bramy garażowe
  2. Okna drewniane
  3. Okna aluminiowe i PVC
  4. Rolety wewnętrzne
  5. Okna aluminiowe

Od ponad 20 lat dostarczamy okna PVC oraz drzwi zewnętrzne i wewnętrzne do polskich domów.

Powołując do życia dział drzwi i okien, mieliśmy na celu stworzenie zupełnie nowej jakości obsługi klientów. Naszą ofertę charakteryzuje duża ekspozycja drzwi, okien oraz podłóg drewnianych, która cieszy się wysokim powodzeniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i u odbiorców hurtowych. Z doświadczenia wiemy, że kupując okna Dako, możesz być pewny jakości produktu.

bramy przemysłowe

Wysoka jakość, gwarancja bezpieczeństwa oraz szeroki wybór możliwości to najważniejsze cechy oferty bram garażowych DAKO przygotowanej z myślą o potrzebach firm i przemysłu.

Bramy garażowe przemysłowe

przemyslowe baner 1024x384

Segmentowe bramy przemysłowe DAKO to pakiet rozwiązań dedykowanych szczególnie do hal produkcyjnych czy magazynowych, warsztatów samochodowych, obiektów handlowych i usługowych. Oferowane przez nas nowoczesne i trwałe bramy przemysłowe powstają w efekcie połączenia wielu lat doświadczeń produkcyjnych oraz zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które gwarantują bezawaryjną pracę produktów ze znakiem DAKO.

Szeroki zakres rozwiązań i dostępnych opcji, umożliwia skonfigurowanie rozwiązań idealnie odpowiadających indywidualnym oczekiwaniom inwestorów. Możliwość wyboru spośród różnych rodzajów paneli (w tym m.in. paneli przeszklonych czy ażurowych) czy kilku typów prowadzeń, pozwala na dopasowanie funkcjonalności bramy przemysłowej do możliwości budynku i potrzeb danego biznesu. Dzięki różnym opcjom prowadzeń bramy można zamontować niemalże w każdym obiekcie – zarówno na etapie budowy, jak i w budynkach modernizowanych.

Bramy przemysłowe wykonywane są niemal na dowolny wymiar (maksymalne dostępny wymiar uzależniony jest od wybranego systemu prowadzenia bramy).

Bezpieczny standard wyposażenia

Standardowe wyposażenie bram przemysłowych DAKO zapewnia komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości paneli oraz odpowiedniego systemu uszczelnień bramy są szczelne i ciepłe (U=1,6 W/m2K*). Troska o solidne wykonanie jest gwarancją niezawodności i trwałości naszych produktów.

* Współczynnik obliczony dla referencyjnej bramy 3500 x 3000 mm

Panele bram przemysłowych

Konstrukcja bramy przemysłowej z wypełnieniem panelowym wykonana jest z elementów stalowych ocynkowanych. Płaszcz bramy w całości składa się z paneli stalowych wypełnionych pianką poliuretanową (malowanych lub okleinowanych). 

W ofercie dostępna jest także brama przemysłowa przeszklona składająca się niemal w całości z paneli aluminiowych przeszklonych – szczegóły w sekcji PANELE SPECJALNE.

Panel o grubości 40 mm jest wypełniony bezfreonową, poliuretanową pianką oblekaną blachą stalową ocynkowaną 0,5 mm. Wysokość panela wynosi 500 mm lub 610 mm. Panel charakteryzuje się doskonałą izolacyjnością cieplną (współczynnik przenikania ciepła U = 0,54 W/m2K). Wysoki poziom ochrony antykorozyjnej zapewnia odpowiednio dobrana powłoka ze stopu cynku i aluminium (galfan), nakładana na powierzchnię blachy na gorąco, metodą zanurzeniową.

Panele dostępne są w trzech wariantach przetłoczenia (panel gładki GPppanel wysokoprzetłoczony WPPppanel przetłoczony PPp) ze strukturą slick. Panel przetłoczony dostępny jest również ze strukturą stucco.

Typ powierzchni panelu

Odwiedź nas

Almax
ul. Błękitna 72
04-663 Warszawa

NIP: 1130780942

Godziny obsługi klientów

poniedziałek – piątek:  9 do 17
sobota: tylko spotkania umówione

Nasze realizacje
Skontaktuj się z Nami

+48 516 492 197
+ 48 22 810 02 30
almaxokna@gmail.com

© OknaDrzwi.eu 2020.
1