Przemysłowe bramy garażowe

Bramy Przemysłowe Warszawa


Wysoka jakość, gwarancja bezpieczeństwa oraz szeroki wybór możliwości to najważniejsze cechy oferty bram garażowych DAKO przygotowanej z myślą o potrzebach firm i przemysłu.

Segmentowe bramy przemysłowe DAKO to pakiet rozwiązań dedykowanych szczególnie do hal produkcyjnych czy magazynowych, warsztatów samochodowych, obiektów handlowych i usługowych. Oferowane przez nas nowoczesne i trwałe bramy przemysłowe powstają w efekcie połączenia wielu lat doświadczeń produkcyjnych oraz zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które gwarantują bezawaryjną pracę produktów ze znakiem DAKO.

Szeroki zakres rozwiązań i dostępnych opcji, umożliwia skonfigurowanie rozwiązań idealnie odpowiadających indywidualnym oczekiwaniom inwestorów. Możliwość wyboru spośród różnych rodzajów paneli (w tym m.in. paneli przeszklonych czy ażurowych) czy kilku typów prowadzeń, pozwala na dopasowanie funkcjonalności bramy przemysłowej do możliwości budynku i potrzeb danego biznesu. Dzięki różnym opcjom prowadzeń bramy można zamontować niemalże w każdym obiekcie – zarówno na etapie budowy, jak i w budynkach modernizowanych.

Bramy przemysłowe wykonywane są niemal na dowolny wymiar (maksymalne dostępny wymiar uzależniony jest od wybranego systemu prowadzenia bramy).

Bezpieczny standard wyposażenia

Standardowe wyposażenie bram przemysłowych DAKO zapewnia komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości paneli oraz odpowiedniego systemu uszczelnień bramy są szczelne i ciepłe (U=1,6 W/m2K*). Troska o solidne wykonanie jest gwarancją niezawodności i trwałości naszych produktów.

* Współczynnik obliczony dla referencyjnej bramy 3500 x 3000 mm

sprezyny-skretne
Sprężyny skrętne
Zabezpieczenie awaryjne
profil-usztywniajacy-omega
Profil usztywniający omega
Rygiel ręczny

Panele bram przemysłowych

Konstrukcja bramy przemysłowej z wypełnieniem panelowym wykonana jest z elementów stalowych ocynkowanych. Płaszcz bramy w całości składa się z paneli stalowych wypełnionych pianką poliuretanową (malowanych lub okleinowanych). 

W ofercie dostępna jest także brama przemysłowa przeszklona składająca się niemal w całości z paneli aluminiowych przeszklonych – szczegóły w sekcji PANELE SPECJALNE.

Panel o grubości 40 mm jest wypełniony bezfreonową, poliuretanową pianką oblekaną blachą stalową ocynkowaną 0,5 mm. Wysokość panela wynosi 500 mm lub 610 mm. Panel charakteryzuje się doskonałą izolacyjnością cieplną (współczynnik przenikania ciepła U = 0,54 W/m2K). Wysoki poziom ochrony antykorozyjnej zapewnia odpowiednio dobrana powłoka ze stopu cynku i aluminium (galfan), nakładana na powierzchnię blachy na gorąco, metodą zanurzeniową.

Panele dostępne są w trzech wariantach przetłoczenia (panel gładki GPppanel wysokoprzetłoczony WPPppanel przetłoczony PPp) ze strukturą slick. Panel przetłoczony dostępny jest również ze strukturą stucco.

Typ powierzchni panelu

Struktura SLICK
Struktura STUCCO