Osłony zewnętrzne

1 - Skrzynka rolety | 2 - Rura nawojowa | 3 - Pancerz | 4 - Klapa rewizyjna | 5 - Listwa dolna | 6 - Prowadnica | 7 - Moskitiera - opcjonalnie

Rolety Zewnętrzne Warszawa Żaluzje Zewnętrzne Warszawa

Montaż tego rozwiązania nie wymaga bezpośredniej ingerencji w bryłę budynku – dzięki skrzynce montowanej bezpośrednio na zewnątrz elewacji lub we wnęce okiennej. Mamy możliwość wyboru kształtu skrzynki spośród 3 dostępnych wariantów i spójne dopasowanie jej do charakteru budynku. Umiejscowienie klapy rewizyjnej od strony zewnętrznej umożliwia konserwację rolety i jej serwisowanie bez zakłócania prywatności domowników Opcja zintegrowania rolety z moskitierą zwijaną do skrzynki rolety pozwala na niezależne korzystanie z zalet rolet zewnętrznych i zadbanie o ochronę domu przed uciążliwymi owadami
rolety-zewnetrzne podtynkowe
1 - Skrzynka rolety | 2 - Rura nawojowa | 3 - Pancerz | 4 - Klapa rewizyjna | 5 - Listwa dolna | 6 - Prowadnica | 7 - Moskitiera - opcjonalnie | 8 - Profil tynkowy

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Rolety zewnętrzne podtynkowe to systemy żaluzji, których pancerz zwijany jest wzdłuż prowadnic do skrzynki montowanej nad otworem np. okna. Czoło skrzynki rolety pokrywa się dowolnym materiałem wykończeniowym. To sprawia, że skrzynka wkomponowuje się w elewację budynku i staje się zupełnie niewidoczna. Wykonywane z aluminium cechują się wysoką wytrzymałością i szerokim wachlarzem zastosowań. Rolety mogą być sterowane ręcznie (za pomocą zwijacza wyposażonego w sznurek/taśmę), samoczynnie podnoszone (przez sprężynę po odblokowaniu zamka baskwilowego) oraz elektrycznie.

 

System podtynkowy rolet zewnętrznych stosowany jest w budynkach dopiero powstających. Nie wyklucza to jednak jego wykorzystania w obiektach już istniejących. System ten charakteryzuje się montażem pod elewację co powoduje, że staje się jej częścią.

Profile wykonane z blachy aluminiowej posiadają podwójną powłokę lakierniczą oraz wypełnione są pianką. Dzięki temu roleta jest odporna na czynniki atmosferyczne i zapewnia izolację dźwiękową oraz termiczną. Skrzynki systemu podtynkowego funkcjonują jako podkład pod materiały wykończeniowe budynku i nie ingerują w konstrukcję okien, na których są montowane. 

System podtynkowy Hybrid to propozycja dla zwolenników estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań, wpisujących się w standardy nowoczesnego budownictwa.

Prosta, minimalistyczna, a zarazem przemyślana w detalu konstrukcja została zaprojektowana w celu wprowadzenia nowej jakości na rynku systemów rolet podtynkowych. Najważniejszą cechą wyróżniającą system jest pokrywa rewizyjna wykonana z wysokiej jakości PVC. Zapewnia ona najwyższą estetykę wykończenia (bez widocznych nitów i wkrętów) oraz niespotykaną dotychczas łatwość i szybkość montażu (poprzez wkliknięcie).

Komorowa konstrukcja pokrywy rewizyjnej zapewnia sztywność nawet przy bardzo dużych szerokościach rolety, bez konieczności stosowania dodatkowych mocowań wewnętrznych. Opcjonalne rozwiązanie stanowi przezroczysta wersja pokrywy rewizyjnej z możliwością podświetlenia LED.

Rolety zewnętrzne nadstawne

Rolety zewnętrzne nadstawne to systemy żaluzji, których pancerz zwijany jest wzdłuż prowadnic do skrzynki montowanej nad lub w otworze okiennym. W zależności od wersji umożliwia zastosowanie estetycznej opcji całkowitej zabudowy skrzynki rolety lub pozostawienie skrzyni bez zabudowy i wykończenie jej okleiną dostępną w szerokiej palecie barw. Możliwe jest także zamontowanie ich w budynkach już istniejących.

System nadstawny to uniwersalny system rolet zewnętrznych montowanych w otworze razem z oknem, stosowany zarówno w nowopowstających, modernizowanych jak i już istniejących budynkach. System daje możliwość zabudowy skrzynki z dowolnej strony, z obu stron, oraz montaż bez zabudowy.

Profile wykonane z blachy aluminiowej posiadają podwójną powłokę lakierniczą oraz wypełnione są pianką. Dzięki temu roleta jest odporna na czynniki atmosferyczne i zapewnia izolację dźwiękową oraz termiczną. Skrzynki systemu nadstawnego wykonane z wysokiej jakości materiału PCV funkcjonują jako podkład pod materiały wykończeniowe budynku i nie ingerują w konstrukcję okien, na których są montowane.

Żaluzje zewnętrzne

Oferujemy różnego rodzaju żaluzje zewnętrzne, które pozwalają na zapewnienie bezpieczeństwa oraz skuteczne osłonięcie przed promieniami słonecznymi. Szeroki wybór produktów pozwala na idealne dopasowanie danego wariantu do konkretnej nieruchomości. Mowa tu nie tylko o typie czy kolorze, lecz także wielkości. 

  • wysoka jakość i funkcjonalność, gwarantująca estetyczny wygląd i stabilność
  • właściwości termoregulacyjne i ochronne
  • opcja regulacji ilości światła wpadającego do pomieszczeń
  • możliwość podnoszenia i opuszczania, a także zmiany kąta ustawienia lameli
  • lekka i prosta konstrukcja aluminiowa
  • możliwość nowoczesnego wykończenia budynku

Markizy

Markizy to rodzaj przesłon poziomych stosowanych na zewnątrz budynków. Ich mechanizm opiera się na składanych ramionach umożliwiających zwijanie i rozwijanie tkaniny. Występują w systemach kasetowych oraz bezkasetowych. Montowane na elewację budynków stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni.

Opcjonalne warianty wykonania umożliwiają zastosowanie czujnika pogodowego powodującego zwinięcie markizy, gdy zacznie padać deszcz lub śnieg.

Markizy to idealne rozwiązanie do wykorzystania zarówno w obiektach komercyjnych, takich jak restauracje na świeżym powietrzu, witryny sklepowe czy ogródki piwne, jak i w domach na balkonach czy tarasach. Dodatkowym atutem markiz jest mała powierzchnia zajmowana po ich zwinięciu.