• 4ccd2pfrb11 c07a30d0793188eed98bbf4ac2930691 1 1920x750
    WYBIERZ SWOJĄ WYMARZONĄ BRAMĘ GARAŻOWĄ SPOŚRÓD BRAM SEGMENTOWYCH, ROLOWANYCH LUB PRZEMYSŁOWYCH.
  1. Bramy garażowe
  2. Okna drewniane
  3. Okna aluminiowe i PVC
  4. Rolety wewnętrzne
  5. Okna aluminiowe

Od ponad 20 lat dostarczamy okna PVC oraz drzwi zewnętrzne i wewnętrzne do polskich domów.

Powołując do życia dział drzwi i okien, mieliśmy na celu stworzenie zupełnie nowej jakości obsługi klientów. Naszą ofertę charakteryzuje duża ekspozycja drzwi, okien oraz podłóg drewnianych, która cieszy się wysokim powodzeniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i u odbiorców hurtowych. Z doświadczenia wiemy, że kupując okna Dako, możesz być pewny jakości produktu.

Bramy garażowe

Brama garażowa jest bardzo ważnym elementem budynku, w którym ma znaleźć się samochód. Mowa tu głównie o standardowych domach jednorodzinnych. Warto, by taki produkt był odpowiednio dopasowany do poszczególnych elementów konkretnej aranżacji. Mowa tu m.in. o drzwiach Barański czy wyrobach innych znanych marek dostępnych w naszym sklepie. Brama garażowa jest bowiem bardzo widoczną częścią budynku, która od razu rzuca się w oczy. Oferujemy zarówno modele minimalistyczne, jak i takie, które zostały wyposażone w dodatkowe wstawki.
Bramy garażowe z naszej oferty są przede wszystkim funkcjonalne. Bazują one na różnych mechanizmach, w zależności od potrzeb użytkowników. Przed zdecydowaniem się na jedną z nich trzeba podać dokładne wymiary. Konkretne bramy garażowe mogą się od siebie różnić nie tylko designem, lecz także rozmiarem. Oferujemy modele pokryte drewnopodobnymi wzorami, które są strzałem w dziesiątkę w sytuacji, gdy stawiasz na drewniane okna lub drzwi. W ten sposób można idealnie dopasować kolor bramy.
Zastanawiasz się, jaka brama garażowa sprawdzi się najlepiej w danym przypadku? Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą i przedstawienia szczegółów zlecenia. Z chęcią doradzimy odnośnie wyboru najlepszego rozwiązania.

Odwiedź nas

Almax
ul. Błękitna 72
04-663 Warszawa

NIP: 1130780942

Godziny obsługi klientów

poniedziałek – piątek:  9 do 17
sobota: tylko spotkania umówione

Nasze realizacje
Skontaktuj się z Nami

+48 516 492 197
+ 48 22 810 02 30
almaxokna@gmail.com

© OknaDrzwi.eu 2020.
1