Maksymalna energooszczędność i unikatowe bezpieczeństwo okien PCV

Okna PCV (PVC)

Okna PCV to bardzo dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy zależy Ci na energooszczędności. Pozwalają one na zmniejszenie ilości ciepła wydostającego się z budynku. Prezentują się elegancko, pozwalają na wkomponowanie w dowolną aranżację i są bezpieczne. Tworzy się je bowiem z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które utrudniają włamanie.

Popularną praktyką jest wypełnienie przestrzeni pomiędzy poszczególnymi szybami gazem szlachetnym. Nowoczesne rozwiązania są zastosowane również w przypadku profili i okucia. W ramie znajduje się stal, która zapewnia wytrzymałość. Uszczelki pozwalają natomiast na zapewnienie szczelności. Na bezpieczeństwo wpływają specjalne zaczepy antywłamaniowe umieszczone w skrzydle oraz grzybki.

Okna PCV można uchylić na kilka różnych sposobów, dostosowując je do własnych potrzeb. Warto łączyć je ze stylowymi bramami garażowymi, szczególnie w przypadku klasycznych domów jednorodzinnych. W ten sposób można stworzyć bardzo spójną aranżację, zwłaszcza gdy oba elementy pochodzą od tego samego producenta.

Nasza firma dostarcza rozwiązania, które są bezpieczne. Dostępne okna PCV blokują się w pozycji zamkniętej i uchylnej. Podwójne ryglowanie zapewnia jeszcze większą odporność na włamanie. Do tworzenia klamek stosuje się wytrzymałe materiały oraz technologie, które utrudniają otworzenie z zewnątrz.

Energooszczędne okna znanych producentów

Okna PCV to także opcja energooszczędna. Pozwala na zatrzymywanie ciepła w powietrzu dzięki zastosowaniu kilkuwarstwowych szyb oraz uszczelek idealnie dopasowanych do otworu okiennego. Każdy model ma podane U, czyli współczynnik przenikania ciepła. Dzięki temu można sprawdzić, jak bardzo oszczędne są konkretne okna PCV. Oferujemy produkty wielu znanych marek. Są one dostępne w różnych kolorach, dlatego dopasujesz je do konkretnego budynku. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wybierz okno i czytaj więcej

DPQ-82 thermoSecure

Topowa seria z kompleksowym pakietem korzyści

DPQ-82

Ciepły wymiar innowacji

DPQ-76

Nowy standard! Optymalne parametry użytkowe zgodne z wymogami

DPP-70

Klasyka w ciepłym wydaniu

DPB-73 | DPB 73+

Sprawdzone okna na profilach klasy B