Drzwi zewnętrzne w wielu odsłonach

Drzwi przeciwpożarowe

Prezentujemy bogatą ofertę drzwi przeciw pożarowych od renomowanych producentów, takich jak m.in. Barański, KMT, WIKĘD i DAKO. Szeroki asortyment sprawia, że dobierzesz u nas zarówno drzwi do mieszkania, jak i domu, biurowca czy lokalu usługowego. Dbałość o detale, doskonałe wykończenie oraz bogata paleta kolorów spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

drzwi Wikęd

Drzwi Barański, KMT, Dako czy Wikęd to tylko niektóre propozycje dostępnych produktów. W naszym asortymencie znajdziesz również inne modele drzwi. Są to zarówno warianty wejściowe, dodatkowo wzmacniane, jak i te tarasowe. Szeroki wybór dostępnych produktów pozwala na ich idealne dopasowanie do designu danego budynku. Dzięki temu oferujemy drzwi zarówno do nowych, geometrycznych brył, jak i stylizowanych obiektów, w których w cenie są liczne zdobienia. Drzwi Barański i innych marek dostępne w naszym sklepie cechują się bardzo dobrym współczynnikiem U. Oznacza to, że nie przepuszczają one zbyt wiele ciepła. Jest to dobra wiadomość dla osób, które stawiają na funkcjonalność i ekonomiczność. W ten sposób można bowiem zaoszczędzić na ogrzewaniu konkretnego budynku.

Z chęcią dopasujemy odpowiedni model drzwi zewnętrznych do Twoich potrzeb. W skład naszej oferty wchodzą również inne produkty, takie jak okna PCV, drewniane czy aluminiowe znanych marek. Warto zestawiać drzwi z innymi elementami o pasującym designie. W ten sposób można stworzyć spójną całość, która sprawi, że budynek będzie prezentował się niezwykle stylowo.

Wybierz markę i czytaj więcej

Drzwi Barański

Drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne Premium, drzwi wewnętrzne Optimo, drzwi klatkowe i techniczne Smart. 

Drzwi Dako

Nowoczesne i funkcjonalne drzwi PVC, klasyczne drzwi drewniane, drzwi z systemami przeciwpożarowymi i garażowe.

Drzwi KMT

Drzwi zewnętrzne aluminiowe i stalowe w 7 różnych liniach. 

Drzwi Wikęd

Drzwi zewnętrzne w 5 podstawowych liniach. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL.